TR | EN
Müzik
0 (242) 258 17 86

1998’den bu yana camın bulunduğu her mekanı özel bir yaşam alanına dönüştüren  İnter Cam, hizmet anlayışındaki kalitesi, mekanlara özel sunum ve üretim seçenekleriyle camın zengin dünyasını yıllardır müşterilerine sunmaktadır.

Şişecam Düzcam’ın Isıcam Yetkili Üretici bayiliğini Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki modern tesislerinde gerçekleştiren İnter Cam, toptan ve perakende satışta da geniş ürün yelpazesi ve hizmet kalitesi ile  farkını ortaya koymaktadır.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde 12.187 m2 lik bir alanda kurulu olan fabrikası,  8.500 m2’lik kapalı alana sahiptir. En son teknolojiye uygun makine parkuru, 70 kişilik nitelikli kadrosu, yılda 240.000 m2 Isıcam, 350.000 m2 cam işleme ve toplamda 590.000 m2 üretim kapasitesi ile sektörünün  öncü  firmaları arasında yer almaktadır.

2005 yılından bu yana Şişecam Düzcam tarafından verilen Isıcam Yetkili Üreticisi Belgesi İnter Cam’ın gurur kaynağı olup, üretilen ısıcamlar birçok projede kullanılmıştır.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz turizm tesislerinden konutlara, alışveriş merkezlerinden iş merkezlerine, hastanelerden okullara kadar geniş bir yelpazede yer almaktadır. Ayrıca ürün montajını da kendi profesyonel ekibi ile yapan İnter Cam, satış sonrası hizmetleri ile müşterilerinin her zaman yanında olmaya devam etmekte, uyguladığı kalite politikası ve insana verdiği değer ile sürekli iyileştirmeyi hedeflemektedir.

Antalya ve Ege bölgesinde yoğunlaşan faaliyetlerimiz  son yıllarda  Ankara başta olmak üzere tüm yurt geneline yayılmıştır. Yerel ve uluslararası pazarlarda ki gelişmeleri ve talepleri yakından takip eden İnter Cam, mimari camlarda her türlü çözümü sunabilen bir kurum olabilmek adına strateji üretmeye ve yatırım olanaklarını araştırmaya devam etmektedir.

Dahil olduğumuz önemli projeler arasında  Max Royal Belek, Max Royal Kiriş, Cornelia Otel, Club Ali Bey, Akra Barut Otel, Muğla Devlet Hastanesi, Samsun Terme Devlet Hastanesi, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi, Nep Office Ankara, Rubi Platinum Avsallar, Club Voyage Sorgun, Amara Dolce Vita Luxury, Mirage World İçmeler, Isparta Şehir Hastanesi, The House Recidence Bomonti/Ankara, Necmettin Erbakan Üniversitesi/Konya yer almaktadır.