TR | EN
Müzik
0 (242) 258 17 86

CAM ÇEŞİTLERİ

 

Kumlamalı / Buzlu Camlar :

Renkli ve renksiz cam eriyiğin biri desenli, iki merdane arasından geçirilmesiyle üretilen buzlu camların bir yüzü düz diğeri desenlidir. Desenlerin derinliği ve dokusu buzlu camın ışık ve görüntü geçirgenliğini belirler.

Telli Cam :

Klasik buzlu cam üretimi sırasında camın içine tel konarak elde edilen dekoratif camdır. Telli cam kırıldığında parçalar halinde dağılmaz.

Flotal Ayna :

Yansıtıcı özelliği ile mekanları aydınlatan, büyütüp genişleterek zenginleştiren dekoratif malzemedir. Çağdaş mimariyle bütünleşen Flotal ayna, uygulandığı mekanlara estetik, ışık ve ferahlık kazandırır. Yaratıcı bir anlayışla kullanıldığında dar, şekilsiz ve loş mekanlara yepyeni boyutlar katar. Renksiz, füme, bronz, mavi ve yeşil renk seçenekleri mevcuttur.

Boyalı Cam :

Düz cama emaye  boya uygulanarak elde edilen dekoratif camdır. Kullanım alanı oldukça geniş olan boyalı camlar konutlarda dekorasyon amaçlı, ofis ara bölmelerinde, cepheler de mimari amaçlı kullanılırlar.

Bombeli Cam :

Her türlü kalınlıkta düz camın ısı yardımıyla bükülmüş halidir. Bombeli Cam, Bombeli Isıcam, Bombeli Lamine Cam, Bombeli Renkli Lamine Cam, Bombeli Düz Lamine Yapı Camı (Güvenlik Camı) alternatifleri mevcuttur.